Kontaktujte nás: +420 603 802 421 | havandrea@volny.cz

 

Při objednávání mi prosím oznamte, pokud trpíte cukrovkou, alergií nebo berete léky na ředění krve. 

Objednávejte se prosím prostřednictvím e-mailu havandrea@volny.cz nebo telefonicky +420 603 802 421.

 

Základní pedikúra

320 Kč

Obsahuje relaxační koupel nohou, dezinfekci, odstranění zrohovatělé kůže skalpelem, odstranění kuřích ok, ošetření zarostlých nehtů, stříhání a úprava nehtů a nehtové kůžičky, aplikace vyživujícího olejíčku na nehty, vyhlazení chodidel bruskou, masáž chodiel.

 

Relaxační pedikúra

620 Kč

Zahrnuje vše jako základní pedikúra, navíc vám prohřeju nohy parafínovým zábalem, který vám krásně stimuluje krevní a lymfatický oběh. O dalších blahodárných účincích parafínového zábalu si můžete přečíst pod záložkou akce nebo na tomto odkazu. Pokožku zjemním peelingem a na chodidla nanesu vyživující masku z hadího tuku. Na závěr vám dopřeji masáž chodidel i lýtek, u níž si odpočine vaše tělo i mysl.

Relaxační pedikúru doporučuji jako skvělý dárek, pokud chcete někomu blízkému dopřát jemné pohlazení a příjemně strávený čas.

Úprava nehtů

Nabízím klasické lakování - na výběr z vice jak 80 odstínů, nebo klasické francouzské lakování či francouzské lakování s vrchní vrstvou gelu. Pokud toužíte po něčem jiném, mohu vám nabídnout gellak EBD.

klasické lakování (dezinfekce, lak, sušič laku)

50 Kč

 

francouzské lakování (dezinfekce, lak, sušič laku)

 

90 Kč

 
 

francouzské lakování + vrchní gel

 

250 Kč

   

odlakování nehtů

 

20 Kč

 

gellak EBD (samostatně)

 

340 Kč

   

gellak k základní pedikúře 

 

460 Kč

odstranění gellaku

80 Kč

shellak k základní pedikúře

500 Kč

 odstranění gellaku + úprava nehtů

170 Kč

 
   

 

 


 

Peeling z Mrtvého moře

od 60 Kč

Peeling  z Mrtvého moře je bohatý na minerály a mořské řasy. Odstraňuje odumřelé buňky kůže, díky čemuž bude vaše pokožka krásně prokrvená, vyhlazená a mnohem jemnější na dotek. Provádím peeling chodidel nebo chodidel i lýtek. Po peelingu doporučuji aplikovat vyživující masku z hadího tuku.

peeling chodidel                                                   60 Kč

     peeling chodidel a lýtek                                                                     140 Kč

  

Parafínové zábaly nohou s termonávleky

150 Kč

Použitím kosmetického parafínu, který je obohacen o kolagen a vitamíny, se pokožka okamžitě stává sametově hebkou. Nasazením termonávleků na nohy, které udrží potřebnou teplotu se účinek parafínu ještě zvýší. Parafín příjemně prohřeje končetiny a stimuluje krevní a lymfatický oběh. Zpevňuje nehty a zmírňuje otoky nohou. 
Parafínové zábaly se doporučují provádět pravidelně současně s každou pedikúrou. 
Díky tomu, že parafín krásně otevře póry vaší pokožky, doporučuji aplikovat vyživující masku z hadího tuku, která tak bude moci účinkovat hlouběji a intenzivněji.
 

Maska chodidel z hadího tuku

40 Kč

Maska z hadího tuku působí antibakteriálně, tedy i proti plísním a je vhodá pro ty, kteří mívají velice popraskané paty. Maska krásně zjemní a zvláční vaši pokožku. Krém vám nanesu po provedené procedúře na chodidla a jemně vmasíruji do pokožky. Maska se ponechá na nohou až do úplného vstřebání, nesmývá se.

Masku z hadího tuku doporučuji provádět po parafínovém zábalu a peelingu, kdy jsou póry pokožky otevřené a maska tak může působit více do hloubky.

 

Depilace voskem

od 150 Kč

Depilace voskem odstraní nežádoucí chloupky s dlouhotrvajícím účinkem. Vaši pokožku ošetřím po depilaci zklidňujícím olejíčkem. 

depilace lýtek                                                  od 150 Kč

depilace celých nohou                                              od 240 Kč

 

Ceník je platný od 1.4.2019